Město Nový Knín
Datová schránka
Datová schránkaID: xqjbgzr

TJ Sokol Mníšek pod Brdy

Pokud máte rádi volejbal a chtěli byste si ho přijít zahrát, můžete navštívit volejbalový oddíl TJ Sokol Mníšek pod Brdy.

Volejbal pochází z USA, ale dnes je populární po celém světě. Patří mu 7. příčka popularity na světě. Volejbal vymyslel 9. února 1895 William G. MorganYMCAMassachusetts (USA). Já ho osobně neznám, ale musel to být úžasný člověk, když vymyslel tak krásný sport.

A kdo se chce dozvědět více, popřípadě si ho zahrát, ať navštíví náš volejbalový oddíl TJ Sokol Mníšek pod Brdy (mobil: 734 414 715).

Rádi přivítáme muže i ženy, kteří by mohli doplnit náš volejbalový oddíl.

Naše krásná, chytrá a hbitá děvčata rozjela soutěž žen ročníku 2023/2024 v úžasném stylu a jsou na 2. místě těžké skupiny Krajského přeboru II. třídy.

Tento ženský tým vede s nadhledem kapitánka Kateřina Smělá. Dále tam máme nepostradatelné hráčky Lenku Pivokonskou, Terezu Kašparovou, Danu Starcovou, Lenku Jandovou, Vendulu Vonkovou, Andreu Brožovou, Dášu Svobodovou, Sašu Tesařovou, Michalu Drvotovou a Denisu Marečková. Přidala se k nám také nová šikovná spoluhráčka Eva Fučíková.

A naši muži? Pravda je, že tak krásní jako naše holky nejsou, ale jsou moudří, rozvážní a sveřepí. Kluci jsou také na 2. místě ve své skupině krajského přeboru II. třídy. Trošku se trápili v první polovině soutěže, ale věřím že si to sedne a druhá půlka bude lepší.

V čele sestavy jsou kapitán Milan Blahož a hrající předseda oddílu Jan Kašpar. Dalšími hráči jsou Jan Čepera, Jan Matys, Jan Hrdlička, Michal Elčkner, Miloslav Kubař, Jakub Janeček, Alexandr Polák, Gleb Lyshchuk, Taras Vasylyshyn a stále hrající trenér Kamil Virág. Nadějně vypadá návrat Ondřeje Forsterevicze a Zdeňka Lukáše. Novou posilou je nadějný Martin Rusek a šikovný Jan Varholák, což je bezva.

Druhá polovina nám začíná po 20. 4. 2024 a je ukončena zápasy play off 6. 6. 2024, tak nám držte palce, a když nás přijdete povzbudit, bude to skvělé.

A nesmíme zapomenout ještě na naše smíšené družstvo, které má pravidelné tréninky pod vedením Honzy Černého a Petra Kasla, za což jim patří dík.

Volejbalu zdar!

KV

Datum vložení: 10. 4. 2024 7:21
Datum poslední aktualizace: 10. 4. 2024 7:31

Občan

Poruchy ČEZ

Profil Zadavatele

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Mobilní aplikace pro turisty

Na kole i pěšky

Rozklikávací rozpočet

Interaktivní a velmi snadno ovladatelný informační zdroj o hosporadaření pro občany a vední obce.

Partnerské město

Exporty do RSS