Nový Knín - Zjednodušená verze stránek

Aktuality - Střelba na Filozofické fakultě v Praze

Střelba na Filozofické fakultě v Praze

Oficiální vyjádření Městského úřadu Nový Knín ke včerejší tragédii v Praze.

S hlubokým zármutkem jsme přijali zprávy o tragické události, která se včera odehrála v našem hlavním městě, Praze. V těchto těžkých chvílích vyjadřujeme naši nejhlubší soustrast všem pozůstalým, rodinám a blízkým obětí této nesmírně smutné události.
Město Nový Knín stojí v těchto chvílích pevně po boku těch, kteří přišli o své milované, a sdílí bolest z této náhlé a tragické ztráty. Chceme vyjádřit svou podporu a solidaritu všem postiženým a zasáhnutým touto tragédií.
Dále bychom chtěli poděkovat všem záchranným a bezpečnostním složkám za jejich neúnavnou práci a odvahu při zvládání této situace. Vaše odhodlání a profesionalita jsou neocenitelné a zaslouží si naše nejvyšší uznání.
V těchto náročných chvílích je důležité, abychom zůstali sjednocení a podporovali se navzájem. Společně můžeme překonat i ty nejtěžší okamžiky.
S úctou,
Ing. Radek Hrubý, starosta města Nový Knín