Nový Knín - Zjednodušená verze stránek
+

Aktuality - Poděkování Společnosti Leo Express za Podporu Výsadby Stromů na Dětském Hřišti v Novém Kníně

Město Nový Knín srdečně děkuje společnosti Leo Express za významnou finanční podporu při realizaci projektu výsadby stromů na dětském hřišti v našem městě Novém Kníně.

Děkujeme všem, kteří se na výsadbě stromů podíleli.

Díky štědré finanční injekci od Leo Express jsme mohli zahájit ambiciózní iniciativu obohacení našeho dětského hřiště o nové stále zelené prvky. Každý nově vysazený strom není pouze estetickým přínosem, ale představuje i trvalý dar našemu okolí. Stromy nám poskytují čistý vzduch, stín v horkých dnech a vytvářejí příjemné prostředí pro naše děti, kde si mohou bezpečně hrát a objevovat krásy přírody.

Společnost Leo Express prokázala svůj závazek k udržitelnosti a odpovědnosti vůči společnosti a v tomto konkrétním případě našemu městu. Podpora společnosti Leo Express nám umožnila posunout se směrem k ekologičtějšímu a zdravějšímu prostředí pro naše občany. Jsme přesvědčeni, že tato spolupráce přinese dlouhodobé benefity pro obě strany.

Věříme, že tato iniciativa bude inspirací pro další společnosti a organizace, aby následovaly příklad Leo Express a aktivně se zapojily do péče o životní prostředí a rozvoj naší krásné obce.

Děkujeme Společnosti Leo Express za jejich podporu a těšíme se na další společné projekty, které povedou ke zlepšení kvality života v Novém Kníně.

Město Nový Knín

Datum vložení: 4. 12. 2023 10:05