Město Nový Knín
MĚSTO Nový Knín Historické Zlatohorní Město
Datová schránka
Datová schránkaID: xqjbgzr

Vánoční strom pro lesní zvěř

TJ Sokol - Pojďte s námi udělat radost lesním zvířátkům tím, že jim ozdobíme Vánoční strom.
Náš společný strom najdete na těchto souřadnicích:
49.7790461N, 14.3038231E
Oficiální akce běží od 4.12.2023 do 31.12.2023, ale radost zvířátkům můžete samozřejmě dělat neomezeně.

Prosíme Vás, abyste dali dobrý pozor, co do lesa nesete! Nechceme, aby naše aktivita přinesla více škody než užitku. Pokud budete krmivo věšet na strom, napíchejte ho přímo na větvičky, nebo ho můžete vysypat pod strom. Nezapomeňte, že co do lesa nepatří, je nutno z něj i následně odnést. Strom nijak nelámejte, ani jinak neničte. VHODNÁ jsou jablka, hrušky, mrkev, brambory, řepa, kukuřice, hrách, oves, ječmen, kaštany, žaludy, bukvice, trávy a byliny, seno, sláma. NEVHODNÉ je především pečivo. Nezapomínejte ani na ptactvo a ostatní drobné živočichy (pšenice, proso, ovesné vločky, různé zrní). DĚKUJEME!

Datum vložení: 15. 12. 2023 9:00
Datum poslední aktualizace: 15. 12. 2023 16:40

Občan

Poruchy ČEZ

Profil Zadavatele

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Mobilní aplikace pro turisty

Na kole i pěšky

Rozklikávací rozpočet

Interaktivní a velmi snadno ovladatelný informační zdroj o hosporadaření pro občany a vední obce.

Partnerské město

Exporty do RSS